Споредете до 4 продукти:

Kingboss G521 205/55 R16 91V

Kingboss

Kingboss G521205/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
6975313250180
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  63,8 €

Цена по парче

63,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €