Споредете до 4 продукти:

Kingboss G521 195/55 R15 85V

Kingboss

Kingboss G521195/55 R15 85V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
V
EAN:
6975313250319
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  59,9 €

Цена по парче

59,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот