Споредете до 4 продукти:

Kingboss G521 195/50 R15 82V

Kingboss

Kingboss G521195/50 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
6975313250302
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  56 €

Цена по парче

56 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот