Споредете до 4 продукти:

Kingboss G521 185/65 R15 88H

Kingboss

Kingboss G521185/65 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
6975313250166
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  64 €

Цена по парче

64 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот