Споредете до 4 продукти:

Kingboss G521 185/65 R14 86H

Kingboss

Kingboss G521185/65 R14 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
6975313250159
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  55 €

Цена по парче

55 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот