Споредете до 4 продукти:

Kingboss G521 185/55 R15 82V

Kingboss

Kingboss G521185/55 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
6975313250128
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  59,8 €

Цена по парче

59,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот