Споредете до 4 продукти:

Kingboss G521 175/70 R14 84T

Kingboss

Kingboss G521175/70 R14 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
6975313250111
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена: