Споредете до 4 продукти:

Kingboss G521 175/65 R15 84H

Kingboss

Kingboss G521175/65 R15 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
6975313250098
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  56 €

Цена по парче

56 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот