Споредете до 4 продукти:

Kingboss G521 175/65 R14 82H

Kingboss

Kingboss G521175/65 R14 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
6975313252085
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот