Споредете до 4 продукти:

Kingboss G521 175/60 R15 81V

Kingboss

Kingboss G521175/60 R15 81V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
175
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
V
EAN:
6975313250081
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  55 €

Цена по парче

55 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот