Споредете до 4 продукти:

Kingboss G521 175/60 R13 77T

Kingboss

Kingboss G521175/60 R13 77T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
175
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
T
EAN:
6975313252061
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  52,1 €

Цена по парче

52,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот