Споредете до 4 продукти:

Kingboss G521 165/70 R14 81T

Kingboss

Kingboss G521165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
6975313252078
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  53,9 €

Цена по парче

53,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот