Споредете до 4 продукти:

Kingboss G521 165/70 R13 79T

Kingboss

Kingboss G521165/70 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
6975313250050
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  51,6 €

Цена по парче

51,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот