Споредете до 4 продукти:

Kingboss G521 165/65 R13 77T

Kingboss

Kingboss G521165/65 R13 77T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
T
EAN:
6975313252054
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  47,2 €

Цена по парче

47,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот