Споредете до 4 продукти:

Kingboss G521 165/60 R14 75H

Kingboss

Kingboss G521165/60 R14 75H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
H
EAN:
6975313250067
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  50,1 €

Цена по парче

50,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот