Споредете до 4 продукти:

Kingboss G521 155/65 R14 75T

Kingboss

Kingboss G521155/65 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
6975313250289
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  50,1 €

Цена по парче

50,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот