Споредете до 4 продукти:

Kingboss G326 235/65 R16 115/113T

Kingboss

Kingboss G326235/65 R16 115/113T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
T
EAN:
6975313250555
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена: