Споредете до 4 продукти:

Kingboss G326 225/70 R15 112/110T

Kingboss

Kingboss G326225/70 R15 112/110T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
T
EAN:
6975313251958
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  87,3 €

Цена по парче

87,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот