Споредете до 4 продукти:

Kingboss G326 215/75 R16 113/111T

Kingboss

Kingboss G326215/75 R16 113/111T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
T
EAN:
6975313252023
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  89,8 €

Цена по парче

89,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот