Споредете до 4 продукти:

Kingboss G326 205/75 R16 110/108T

Kingboss

Kingboss G326205/75 R16 110/108T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
T
EAN:
6975313252009
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  83,4 €

Цена по парче

83,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот