Споредете до 4 продукти:

Kingboss G326 205/65 R16 107/105T

Kingboss

Kingboss G326205/65 R16 107/105T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
T
EAN:
6975313251996
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  108,1 €

Цена по парче

108,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот