Споредете до 4 продукти:

Kingboss G326 205/65 R15 102/100T

Kingboss

Kingboss G326205/65 R15 102/100T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
T
EAN:
6975313251927
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  71,6 €

Цена по парче

71,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот