Споредете до 4 продукти:

Kingboss G326 195 R15 106/104T

Kingboss

Kingboss G326195 R15 106/104T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
195
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
T
EAN:
6975313253204
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  81,1 €

Цена по парче

81,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот