Споредете до 4 продукти:

Kingboss G326 195 R14 106/104T

Kingboss

Kingboss G326195 R14 106/104T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
195
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
T
EAN:
6975313251903
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  76,2 €

Цена по парче

76,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,96 €

Назад кон врвот