Споредете до 4 продукти:

Kingboss G326 185 R14 102/100T

Kingboss

Kingboss G326185 R14 102/100T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Kingboss
Ширина:
185
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
T
EAN:
6975313251897
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  74,9 €

Цена по парче

74,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот