Споредете до 4 продукти:

Khefren K33 Реставрирани 185/60 R15 88H

Khefren K33 Реставрирани 185/60 R15 88H

Khefren

Khefren K33 Реставрирани185/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Khefren
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
4037392060059
ЕУ Етикета:
C
C
68 dB

Највисока цена:  70,4 €

Цена по парче

70,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,25 €

Назад кон врвот