Споредете до 4 продукти:

Kabat Supra Rib1 7.50 D16

Kabat

Kabat Supra Rib17.50 D16

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16

Највисока цена:  95,3 €

Цена по парче

95,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот