Споредете до 4 продукти:

Kabat Supra Rib 7.50 D20

7.50 D20
Kabat

Kabat

Kabat Supra Rib7.50 D20

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
EAN:
5901765100392

Највисока цена:  141,3 €

Цена по парче

141,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,72 €

Назад кон врвот