Споредете до 4 продукти:

Kabat Supra Rib 6.00 D18

6.00 D18
Kabat

Kabat

Kabat Supra Rib6.00 D18

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
EAN:
5901765100279

Највисока цена:  113,7 €

Цена по парче

113,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот