Споредете до 4 продукти:

Kabat Supra Grip 9.5 D36

9.5 D36
Kabat

Kabat

Kabat Supra Grip9.5 D36

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
9.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
36
EAN:
5901765100798

Највисока цена:  454,7 €

Цена по парче

454,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,95 €

Назад кон врвот