Споредете до 4 продукти:

Kabat Supra Grip 9.5 D32

9.5 D32
Kabat

Kabat

Kabat Supra Grip9.5 D32

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
9.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
32
EAN:
5901765100750

Највисока цена:  392,2 €

Цена по парче

392,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,95 €

Назад кон врвот