Споредете до 4 продукти:

Kabat Supra Grip 4.00 D10

4.00 D10
Kabat

Kabat

Kabat Supra Grip4.00 D10

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
EAN:
5901765100026

Највисока цена:  43,3 €

Цена по парче

43,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот