Споредете до 4 продукти:

Kabat Supra Grip 18.4 D34

18.4 D34
Kabat

Kabat

Kabat Supra Grip18.4 D34

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
34
EAN:
5901765100743

Највисока цена:  871,4 €

Цена по парче

871,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот