Споредете до 4 продукти:

Kabat Supra Grip 12.4 D32

12.4 D32
Kabat

Kabat

Kabat Supra Grip12.4 D32

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
12.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
32
EAN:
5901765100682

Највисока цена:  468,7 €

Цена по парче

468,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,95 €

Назад кон врвот