Споредете до 4 продукти:

Kabat SRF-03 6.00 D16

Kabat

Kabat SRF-036.00 D16

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
EAN:
5901765100255

Највисока цена:  78,1 €

Цена по парче

78,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот