Споредете до 4 продукти:

Kabat SRF-02 7.50 D16 103A8

7.50 D16 103A8
Kabat

Kabat

Kabat SRF-027.50 D16 103A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5901765100088

Највисока цена:  126,3 €

Цена по парче

126,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,45 €

Назад кон врвот