Споредете до 4 продукти:

Kabat SGP-05 400/60 D15.5 145A8

Kabat

Kabat SGP-05400/60 D15.5 145A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
400
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.5
Индекс на товар:
145
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5901765100590

Највисока цена: 

Назад кон врвот