Споредете до 4 продукти:

Kabat SGP-04 7.50 D16

Kabat

Kabat SGP-047.50 D16

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
EAN:
5901765100842

Највисока цена:  120,9 €

Цена по парче

120,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот