Споредете до 4 продукти:

Kabat SGP-04 6.00 D16 94A8

Kabat

Kabat SGP-046.00 D16 94A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5901765100828

Највисока цена:  91,5 €

Цена по парче

91,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот