Споредете до 4 продукти:

Kabat SGP-04 6.00 D16

Kabat

Kabat SGP-046.00 D16

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16

Највисока цена:  77,8 €

Цена по парче

77,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот