Споредете до 4 продукти:

Kabat SGP-04 18.4 D34 151A6

Kabat

Kabat SGP-0418.4 D34 151A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
151
Индекс на брзина:
A6

Највисока цена:  848,4 €

Цена по парче

848,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  102,15 €

Назад кон врвот