Споредете до 4 продукти:

Kabat SGP-04 16.9 D34 148A8

Kabat

Kabat SGP-0416.9 D34 148A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
148
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5901765100729

Највисока цена:  721,6 €

Цена по парче

721,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,9 €

Назад кон врвот