Споредете до 4 продукти:

Kabat SGP-04 16.9 D34 135A8

Kabat

Kabat SGP-0416.9 D34 135A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
135
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5901765100712

Највисока цена: 

Назад кон врвот