Споредете до 4 продукти:

Kabat SGP-04 16.9 D30

Kabat

Kabat SGP-0416.9 D30

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
30
EAN:
5901765100637

Највисока цена:  772,7 €

Цена по парче

772,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот