Споредете до 4 продукти:

Kabat SGP-04 16.9 D28

Kabat

Kabat SGP-0416.9 D28

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
28

Највисока цена:  817,1 €

Цена по парче

817,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  88,14 €

Назад кон врвот