Споредете до 4 продукти:

Kabat SGP-04 12.4 D24

Kabat

Kabat SGP-0412.4 D24

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
12.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
24

Највисока цена:  557 €

Цена по парче

557 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  161,59 €

Назад кон врвот