Споредете до 4 продукти:

Kabat SGP-04 12.4 D24

Kabat

Kabat SGP-0412.4 D24

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
12.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
EAN:
5901765100552

Највисока цена:  359,3 €

Цена по парче

359,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот