Споредете до 4 продукти:

Kabat SGP-03 14.9 D28

14.9 D28
Kabat

Kabat

Kabat SGP-0314.9 D28

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
14.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
EAN:
5901765100156

Највисока цена:  530 €

Цена по парче

530 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот