Споредете до 4 продукти:

Kabat SGP-02 12.4 D28

Kabat

Kabat SGP-0212.4 D28

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
12.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
28

Највисока цена:  422,8 €

Цена по парче

422,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот