Споредете до 4 продукти:

Kabat SGP-02 11.2 D28

Kabat

Kabat SGP-0211.2 D28

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
11.2
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
EAN:
5901765100217

Највисока цена:  417 €

Цена по парче

417 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот